Manchester City nadal zachowuje się skromnie

Ostatnie mecze Manchesteru City miały dobre wyniki, co widać po ostatnich meczach. Manchester City ma świetnego trenera Pepa Guardiolę, a także wybitnych zawodników w Stroje Piłkarskie. Teraz wszystko idzie w dobrym kierunku i właśnie taki wynik chce zobaczyć zespół.

Od kiepskich występów zespołu na początku sezonu po dotychczasowe prowadzenie. Manchester City zajmuje obecnie pierwsze miejsce w Premier League, wyprzedzając o 10 punktów Manchester United, który jest drugi. Prowadzą również obrońcy tytułu Liverpoolu o 19 punktów. Stopniowo pozwól graczom w Koszulka Manchester Citypokazać pochodzenie i siłę silnej drużyny. W Lidze Mistrzów UEFA Manchester City pokonał Mönchengladbach 2: 0, tłumiąc swoich przeciwników przez cały mecz.

Manchester City nadal zachowuje się skromnie, nie oddając się radości ze zwycięstwa. Akceptują wszystkie dobre oczekiwania, takie jak walka o Ligę Mistrzów. Po trzech kolejnych latach eliminacji Manchester City chce tylko trofeum Ligi Mistrzów.