Barcelona potrzebuje bramek Lionela Messiego

Dla Barcelony następne dziesięć dni będzie krytycznym okresem dla ich harmonogramu. Harmonogram Barcelony obejmuje dwa mecze La Liga, mecz Ligi Mistrzów i mecz Copa del Rey. W obliczu tych harmonogramów kluczem do drużyny jest poleganie na liczbie bramek strzelonych przez Lionela Messiego w Stroje Piłkarskienr 10.

Zaraz rozpocznie się 25. runda La Liga, Barcelona zmierzy się z Sevillą. Barcelona zajmuje obecnie trzecie miejsce w La Liga, a Sevilla FC La Liga jest czwarta za Barceloną o 2 punkty. To tylko rywalizacja między dwoma zespołami w lidze, aw przyszłym miesiącu odbędzie się mecz Copa del Rey. Barcelona przegrała w poprzednim meczu 0-2 z Sevillą, a następny mecz przesądzi o finale Copa del Rey. Jako główny zawodnik zespołu, Lionel Messi zmierzy się z poczuciem misji i presji w Koszulka FC Barcelona.

Chociaż reputacja Barcelony nadal istnieje, obecny zespół nie jest tak silny jak wcześniej. W obu meczach zmierzą się z tym samym przeciwnikiem, ale będą mieli szansę na awans tylko wtedy, gdy kontratak się powiedzie. Ale przeciwnik Barcelony wie, że dopóki Lionel Messi jest ograniczony, inni gracze nie będą mieli zagrożenia w ataku. Poważne luki w obronie zależą również od bramki Lionela Messiego. Barcelona powinna jak najszybciej znaleźć doskonałego pomocnika dla Lionela Messiego.