Dwie drużyny Serie A awansują do półfinałów Ligi Mistrzów UEFA

Inter Mediolan był ostatnią drużyną, która awansowała do półfinału Ligi Mistrzów UEFA, w wyniku czego w półfinale znalazły się cztery drużyny. Jedna drużyna Premier League, jedna drużyna La Liga i dwie drużyny Serie A. W centrum uwagi będą zawsze szczytowe derby ligi. Koszulka AC Milanpowróciła do półfinału po 16 latach przerwy. Awans zespołu pozwolił kibicom wrócić do półfinałów, aby kibicować.

Rywalizacja o półfinały Ligi Mistrzów UEFA będzie zacięta. Manchester City vs Real Madryt, AC Milan vs Inter Mediolan. Sezon tego sezonu stopniowo dobiega końca, a najbardziej intensywna rywalizacja oficjalnie się rozpoczęła. Wiele drużyn walczy o mistrzostwo ligi i pierwszą czwórkę rankingów, podczas gdy Liga Mistrzów UEFA walczy o finały. Drużyna Serie A zbyt długo nie awansowała do półfinału, az awansu obu drużyn cieszą się także kibice ekstraklasy. AC Milan w zeszłym sezonie zdobył mistrzostwo Serie A, aw tym sezonie z powodzeniem awansował do półfinału Ligi Mistrzów UEFA. Kierownictwo AC Milan rozumie korzyści, jakie Liga Mistrzów UEFA przynosi zespołowi, takie jak sprzedaż biletów przedmeczowych jest wyższa niż w lidze. Fani pokochali tegoroczne różne style Stroje PiłkarskieAC Milan, co jest bardziej oczywiste niż przychody z biletów.

Nie było wątpliwości, że drużyna Serie A awansuje do półfinału Ligi Mistrzów UEFA. W ligowych klubach gra zbyt wiele znanych gwiazd. Jednak od czasu, gdy w 2007 roku w Serie A miało miejsce ważne wydarzenie, fani cieszyli się, że ich drużyna awansowała do rundy pucharowej Ligi Mistrzów UEFA. Po 18 latach Liga Mistrzów UEFA ponownie pojawiła się w Mediolanie Derby, a ostateczny awans Interu Mediolan jest kluczem. AC Milan i Inter Mediolan mają tylko jeden zespół, aby awansować do finału i nie możemy się doczekać wspaniałej konfrontacji między tymi dwoma zespołami.