Luka Modrić nie jest już zadowolony z tytułu mistrza La Liga

Real Madryt ponownie awansował do finału Ligi Mistrzów UEFA, pokonując w półfinale Bayern Monachium. Luka Modrić był bardzo zaskoczony, że ponownie mógł awansować do finału. Luka Modrić patrzył, jak jego koledzy z drużyny całują białą Stroje Piłkarskie, nie zadowalając się już samym zdobyciem tytułu La Liga.

Luka Modrić to jeden z weteranów Realu Madryt. Rzeczywiście ponownie dotarł do finału podczas przedłużania kontraktu z zespołem. Real Madryt z wyprzedzeniem zdobył tytuł La Liga i skupi się na zdobyciu tytułu Ligi Mistrzów UEFA w finale. W tym sezonie w finale Ligi Mistrzów UEFA Real Madryt zmierzył się z Borussią Dortmund, która awansowała do finału dopiero po jedenastu latach. Luka Modrić chce tylko pomóc Realowi Madryt w zdobyciu kolejnego tytułu, a przed meczem z Bayernem Monachium znakomicie się obronił. Jego doświadczenie w grze będzie przewidywać kierunek ataku przeciwnika, a on szybko trafia w pole karne Realu Madryt z rzutu rożnego. Sukces Luki Modrica w przerwaniu ataku Bayernu Monachium był tylko jednym z jego występów godnych pochwały. W Realu Madryt nigdy nie brakuje wybitnych zawodników. Jednak Luka Modrić nadal może pomóc drużynie.

Wynik finału Ligi Mistrzów UEFA można poznać już po jednym meczu, a Luka Modrić nie chce przegapić szansy na pomoc Realowi Madryt w zdobyciu tytułu. Lubi, gdy Koszulka Real Madrytpojawia się podczas świętowania ostatniego zwycięstwa i lubi cieszyć się zaszczytami zdobytymi w mistrzostwach wraz z kolegami z drużyny. Tak naprawdę ambicją Luki Modrića jest nie tylko zdobycie mistrzostwa Ligi Mistrzów UEFA, ale chce także pomóc reprezentacji Chorwacji w piłce nożnej zdobyć Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA. Luka Modrić to naprawdę topowy zawodnik, a zespół, w którym gra, również zasługuje na pochwałę.