Jürgen Klopp żegna się ze wszystkimi w Liverpoolu

Obecny spór pomiędzy głównymi trenerami Jürgenem Kloppem a Mohamedem Salahem stał się przedmiotem dyskusji medialnej. Jürgen Klopp wie lepiej niż ktokolwiek inny, że żegna się ze wszystkimi w Liverpoolu. Liverpool użył w tym meczu biało-zielonych Koszulki Piłkarskie, a atmosfera w drużynie była oczywiście okropna.

Obecny problem Liverpoolu polega nie tylko na tym, że odejdzie główny trener Jürgen Klopp, ale także podstawowy zawodnik Mohamed Salah po zakończeniu sezonu. Problemy pojawiają się w relacjach Mohameda Salaha z głównym trenerem Jürgenem Kloppem, gdy Liverpool podejmuje West Ham United. Wielu fanów mówi o liczbie mistrzostw, do których Jürgen Klopp poprowadził Liverpool, oraz o swoim doświadczeniu trenerskim. To już nie są sprawy dla Jürgena Kloppa, w jego oczach nie ma blasku. Główny trener Jürgen Klopp przybył do Liverpoolu szczęśliwy w 2015 roku, ale teraz może wyjść jedynie wyczerpany. Żadna historia, która wypływa z Premier League, nie jest bajką i nie ma idealnego pożegnania. Menedżer Jürgen Klopp woli Koszulka Liverpoolod zawodników i to on namówił drużynę do pojawienia się na ceremonii mistrzostw.

Jürgen Klopp spełnił obietnicę złożoną Liverpoolowi i nie był w stanie poprowadzić drużyny do zdobycia tytułu Premier League w tym sezonie. Po meczu żaden z zawodników nie pozostał u trenera Jürgena Kloppa i nie poszedł za nim. Jürgen Klopp otrzymał brawa od fanów, nie chciał jednak, aby jego zły humor został ujawniony. Główny trener Jürgen Klopp w myślach odliczał pozostałe mecze, gdy on i Liverpool doszli do momentu prawdziwego pożegnania.