Jude Bellingham woli Erlinga Haalanda jako członka druzyny

Jude Bellingham nie kryje sympatii do byłego kolegi z drużyny Erlinga Haalanda. Grali razem w Borussii Dortmund i znają się. Jude Bellingham wie, że celem Realu Madryt jest Kylian Mbappe, a jego były kolega z drużyny Erling Haaland nie jest dostępny w białej Stroje Piłkarskie.

Erling Haaland i Jude Bellingham byli dobrymi przyjaciółmi poza kortem i obaj opowiadali sobie swoje sny. Jude Bellingham została zawodnikiem Realu Madryt, a Erling Haaland tymczasowo gra w Manchesterze City. Real Madryt ma dużą uprzedzenia do Kyliana Mbappe i nie poddał się od trzech sezonów. Jude Bellingham wolałaby ponownie grać w drużynie z Erlingiem Haalandem, ale na razie ten pomysł nie może zostać zrealizowany. Być może jego życzenie nie zostało zrealizowane w ostatnich latach, Real Madryt jest bardzo ostrożny w transferach. Real Madryt nie potrzebuje zbyt wielu zawodników tego typu, ale drużynie potrzeba zawodników, którzy potrafią wzmocnić siłę składu. Jude Bellingham zna Erlinga Haalanda lepiej niż jakikolwiek inny zawodnik Realu Madryt, a także zmierzy się ze swoim byłym kolegą z drużyny w Lidze Mistrzów UEFA. Jude Bellingham pobiegła, by przytulić Erlinga Haalanda, gdy go zobaczył. Było między nimi zbyt wiele tematów.

Jude Bellingham po meczu Ligi Mistrzów UEFA wymieni Koszulka Real Madrytna Erlinga Haalanda. To wyraz jego szacunku i uznania dla Erlinga Haalanda. Grają w różnych zespołach i ich przeznaczeniem jest spotkanie się jako przeciwnicy. Jude Bellingham uśmiechała się do Erlinga Haalanda w Lidze Mistrzów UEFA, tak jak Cristiano Ronaldo uśmiechał się wcześniej do Karima Benzemy podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Między graczami zawsze istniała przyjaźń, która wykraczała poza grę i wszyscy podziwiali swoje osiągnięcia w swoich drużynach.