Transfer Luisa Suáreza przywołuje fanom młodzieńcze wspomnienia

Luis Suárez dołączył do Inter Miami CF jako wolny agent, a zespół przygotował dla niego Stroje Piłkarskiez numerem 9. Przybycie Luisa Suáreza jeszcze bardziej uszczęśliwia Lionela Messiego i mogą ponownie spotkać się w Inter Miami CF. Scena uścisku Luisa Suáreza i Lionela Messiego wielu fanów myśli o czasach spędzonych w FC Barcelona.

Teraz Luis Suárez i Lionel Messi ponownie połączyli siły w nowym zespole, co jest wynikiem, którego żaden z nich wcześniej się nie spodziewał. Grali kiedyś razem w FC Barcelona i żadne z nich nie spodziewało się, że odejdą w złej sytuacji. Ani Luis Suárez, ani Lionel Messi nie otrzymali ceremonii pożegnalnej po opuszczeniu FC Barcelony, czego było ich jedyne, czego żałowali w swoich byłych zespołach. Luis Suárez odszedł tuż po telefonie od głównego trenera Ronalda Koemana, a Lionel Messi odszedł jako wolny agent. Nawet gdy w sierpniu 2021 roku Lionel Messi udzielał wywiadu mediom, jego łzy nie zostały zamienione na godne pożegnanie. Luis Suárez wybrał Inter Miami CF, ponieważ jego jedyną myślą było być w tej samej drużynie co Lionel Messi. Ostatnią część swojej kariery spędził grając w Inter Miami CF i bardzo chciał grać z Lionelem Messim.

FC Barcelona to już przeszłość dla Luisa Suáreza i Lionela Messiego, Inter Miami CF to ich nowy początek. Transfer Luisa Suáreza przywołuje wspomnienia z młodości u niezliczonych fanów, co jest głównym powodem, dla którego lubią oglądać mecze FC Barcelony. Luis Suárez przygotował już Czapki, a jego dzieciom bardzo podoba się śliczny różowy kolor. Być może wiek Luisa Suáreza ogranicza jego sprawność fizyczną, ale jego poziom nadal może pomóc Lionelowi Messiemu.