Rekord Manchesteru United to ogromny cios dla fanów

Kibice mogą zrozumieć, że Manchester United przegrał z silną drużyną, ale został pokonany przez Crystal Palace. Kibice Manchesteru United byli zszokowani tą sceną, a wielu z nich opuściło stadion wcześniej. Czerwona Stroje Piłkarskienie sprawiła kibicom radości, ale ich rozczarowała.

Istnieje problem z kulturą drużyny Manchesteru United, a zespół nie może sprawić, że fani poczują się zaznajomieni. Kibice pomyślą tylko, że Manchester United jest teraz wyjątkowo nieznany, a piłkarze nie są w dobrej formie podczas meczu. Główny trener Erik ten Hag prawdopodobnie zostanie zwolniony z Manchesteru United pod koniec sezonu. Erik ten Hag nie myślał zbyt wiele, chciał po prostu wygrać mecz. Jego taktyka i gra zawodników najwyraźniej nie spełniły oczekiwań przed meczem. Manchester United zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli Premier League, a Crystal Palace zajmuje 14. miejsce. Manchester United i Crystal Palace mają różne mocne składy, a w rankingach drużyn istnieje duża różnica. Zwycięstwo, którego oczekiwali kibice Manchesteru United przed meczem, nie nastąpiło. W całym meczu zespół nie zdobył ani jednej bramki. Kibic Manchesteru United w obiektywie mediów patrzy w dół. Nie może patrzeć, jak jego ulubiona drużyna jest w tak złym stanie.

Cristiano Ronaldo kiedyś ożywił Koszulka Manchester United, a teraz zespół stracił entuzjazm. Nie zabrakło także kibiców, którzy przewidzieli kiepskie wyniki i wcześnie opuścili boisko, tracąc cierpliwość do oglądania meczu. Pozostały tylko dwie kolejki meczów Premier League, a Manchester United nie może pobić rekordu w tych dwóch meczach. Manchester United przegrał mecz, który powinien był wygrać, i to jest klucz do tego, aby kibice zostali uderzeni.