Plany Luki Modrica pokrzyżowała Jude Bellingham

Ponieważ Luka Modrić przedłużył o rok kontrakt z Realem Madryt, chce po prostu pomóc drużynie w nowym sezonie. Wraz z pozyskaniem Realu Madryt w oknie transferowym rola Luki Modrica w zespole została ograniczona. Stroje PiłkarskieLuki Modrica w ogóle się nie zmieniła, ale jego mentalność bardzo się zmieniła.

W tym sezonie Luka Modrić został umieszczony na ławce rezerwowych przez głównego trenera Carlo Ancelottiego, a jego problemy zdrowotne potraktowano priorytetowo. Główny trener Carlo Ancelotti doskonale zdaje sobie sprawę, że nowy sezon to długie wyzwanie, a kluczowe mecze wymagają gry weteranów. Carlo Ancelotti nie lekceważy znaczenia weteranów. Boi się poważnych problemów z kontuzjami w drużynie. Po tym, jak Jude Bellingham dołączył do Realu Madryt w letnim oknie transferowym, jego rozwój bardzo szybko się rozwinął. Jude Bellingham nie potrzebuje żadnego czasu adaptacyjnego i może bardzo dobrze uzupełnić ustalenia taktyczne głównego trenera Carlo Ancelottiego. Przybycie Jude Bellingham złamało pierwotny plan Luki Modrica i nie doszło między nimi do zbyt wielu zmian. Myśli Luki Modrica uległy zmianie i wie, że zbliża się czas jego odejścia.

Luka Modrić widział zbyt wielu byłych kolegów z drużyny, którzy odeszli z Realu Madryt, a wielu z nich jest pełnych żalu. Luka Modrić nie chce żałować, że rozstaje się z Koszulka Real Madryt, chce też dokończyć swoją karierę w drużynie. Przecież bardzo niewielu zawodników jest w stanie dokończyć karierę w Realu Madryt, a Luce Modrićowi będzie trudno spełnić jego oczekiwania. Bez względu na to, jaką decyzję podejmie Luka Modrić, fani, którzy go naprawdę kochają, będą szanować jedynie każdą decyzję swojego idola.