Luka Modrić zasmucony odejściem kolegi z drużyny

Real Madryt wygrał obie rundy nowego sezonu, a zespół zajmuje drugie miejsce w rankingu La Liga. Media przeprowadziły również wywiad z Luką Modriciem z Realu Madryt po meczu, w którym również był zasmucony odejściem Casimiro. Luka Modrić przed kamerą nie jest już młody, ale jego nr 10 Koszulka Real Madrytpozostaje niezmieniona.

Real Madryt i Luka Modrić przedłużyli kontrakt w czerwcu tego roku, nowy roczny kontrakt będzie jedenastym rokiem spędzonym przez zawodnika z drużyną. Jego koledzy z drużyny nie mieli tyle szczęścia, od zeszłorocznego Sergio Ramosa po tegorocznego Marcelo, Isco i Casimiro. Prezydent Realu Madryt Florentino Pérez Rodríguez może zaoferować jedynie roczną, krótkoterminową politykę kontraktową dla weteranów powyżej 30 roku życia. Nawet kapitanowie Realu Madryt i zasłużeni zawodnicy nie byli specjalnie traktowani. Tak więc Luka Modrić ponownie zobaczył odejście swoich kolegów z drużyny, a także był bardzo smutny przed mediami. Pochwalił Casimiro za zrobienie z nimi dużej historii w Realu Madryt i był jednym z graczy, którzy pomogli drużynie zdobyć tytuł.

Ich odejścia są częścią futbolu, zarówno jako piłkarzy, jak i menedżerów. Luka Modrić rozumie również, że drużyna musi dostosować się do sytuacji bez Casimiro, a drużyna będzie nadal wygrywać więcej meczów w grze. 37-letni Luka Modrić bardzo poważnie podchodzi do tegorocznych Mistrzostw Świata FIFA, a na arenie międzynarodowej po raz ostatni przebierze się w Koszulka Chorwacja. Zaszczyty drużyny Realu Madryt i narodowej reprezentacji Chorwacji są bardzo ważne dla Luki Modricia.