Luka Modrić nie może ogłosić przejścia na emeryturę w Realu Madryt

W koszykówce aktywnie uczestniczy 39-letni LeBron James, a w piłce nożnej 38-letni Luka Modrić. Czerwiec z pewnością zasmuci fanów Realu Madryt, gdyż kontrakt Luki Modrica z drużyną dobiega końca. Luka Modrić miał także okazję ucałować herb drużyny na swojej Stroje Piłkarskie. Jego ulubionym klubem jest tylko Real Madryt.

Po zakończeniu poprzedniego sezonu Real Madryt zaoferował Luce Modricowi przedłużenie kontraktu o rok. Ponieważ do przedłużenia kontraktu pozostały tylko cztery miesiące, Luka Modrić ma zbyt wiele słów do powiedzenia. Real Madryt planuje ceremonię pożegnalną i chce zorganizować huczną ceremonię dla zasłużonego zawodnika Luki Modrića. Ta ceremonia nie jest już ceremonią powitalną z przeszłości, ale ceremonią pożegnania Luki Modrića i Realu Madryt. Luka Modrić również nie mógł przełamać klątwy w historii Realu Madryt. Nie mógł zdecydować się na ogłoszenie zakończenia kariery w zespole. Chce także wziąć udział w Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej UEFA dla reprezentacji Chorwacji w piłce nożnej w czerwcu tego roku. Będą to jednocześnie ostatnie międzynarodowe zawody w jego karierze. Z najbardziej klasycznej kombinacji pomocników Realu Madryt w przyszłym sezonie odejdzie jedynie Toni Kroos.

Luka Modrić ma swoje własne zdanie na temat Koszulka Real Madryt, a także zdobył z drużyną wiele tytułów mistrzowskich. Real Madryt może zapewnić mu wystarczająco dużo czasu na grę w tym sezonie, a zespół w dalszym ciągu oferuje przedłużenie kontraktu o rok. Być może Luka Modrić nie pożegna się latem z Realem Madryt, woli nadal grać w drużynie. Jednak Luka Modrić nie może uniknąć pożegnania z Realem Madryt i zasługuje na huczną ceremonię pożegnania.