FC Bayern Monachium utrudnia FC Barcelonie w UCL

Robert Lewandowski nalegał na opuszczenie FC Bayern Monachium tego lata, starając się o przeniesienie do FC Barcelona. Bayern Monachium pokonał FC Barcelonę w pierwszych dwóch sezonach Ligi Mistrzów UEFA, a Robert Lewandowski faktycznie dołączył do tego ostatniego. Koszulka FC Barcelonaz numerem 9 to hołd, jaki darzy Roberta Lewandowskiego prezydent Joan Laporta i Estruch, a zawodnik został również z powodzeniem przeniesiony do nowej drużyny.

W tym sezonie w Lidze Mistrzów UEFA FC Barcelona zmierzy się z Bayernem Monachium, a ten mecz jest bardzo ważny dla tego pierwszego. Jeśli FC Barcelona przegra, zespół zmierzy się z Ligą Europy UEFA po raz drugi. Jeśli FC Barcelona pokonała Bayern Monachium, musi także zobaczyć rekord Interu Mediolan. Obecna FC Barcelona straciła wszystkie atuty w Lidze Mistrzów UEFA, a pierwsze oczekiwanie zespołu w tym roku prawdopodobnie się nie powiedzie. Przybycie Roberta Lewandowskiego nie pomogło FC Barcelonie w wielu zmianach jakościowych. Najlepszą odpowiedzią są dane i wyniki meczów zespołu. Oczywiście Bayern Monachium miał ciężki czas, aby FC Barcelona została koroną Ligi Mistrzów UEFA, a teraz drużyna musi pokonać swoich przeciwników, jeśli chce się rozwijać. Nawet jeśli piłkarze Bayernu Monachium są kontuzjowani, są w stanie pokonać FC Barcelonę. Robert Lewandowski miał odwagę zrezygnować z Koszulka Bayern Monachium, zapomniał o radości z pokonania FC Barcelony.

Liga Mistrzów UEFA pozwoliła Robertowi Lewandowskiemu zrozumieć stratę po porażce FC Barcelony i chce się wykazać przed kibicami obu drużyn. Musi pomóc zespołowi osiągnąć dobre wyniki, jeśli chce być rozpoznawany przez kibiców FC Barcelony, a także chce dać do zrozumienia kibicom Bayernu Monachium, że po opuszczeniu zespołu nadal jest dobry. Ale Bayern Monachium prawdopodobnie da Robertowi Lewandowskiemu po raz pierwszy przedsmak nowych rozgrywek, a tegoroczna Liga Europy UEFA ma na nich również wielu twardych przeciwników.