Erling Haaland pragnie pomóc drużynie narodowej w zdobywaniu trofeów

Erling Haaland świetnie się bawi w Premier League, pomagając Manchesterowi City zdobyć Potrójną Koronę w zeszłym sezonie. Jednak pozycja norweskiej drużyny narodowej Erlinga Haalanda w piłce nożnej nie uległa poprawie i reprezentacja narodowa straci szansę na awans do Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA. Obecnie Erling Haaland lubi dwie Stroje Piłkarskie, jedną ligową i jedną narodową.

Erling Haaland doznał kontuzji podczas ubiegłorocznych eliminacji do Mistrzostw Świata FIFA, a następnie jego reprezentacja opuściła turniej główny. W tym roku reprezentacja Norwegii w piłce nożnej wzięła udział w eliminacjach do Mistrzostw Europy UEFA, a jej grupa spotkała się z mocnymi przeciwnikami. Reprezentacje Szkocji w piłce nożnej i reprezentacje Hiszpanii w piłce nożnej w zasadzie zapewniły sobie kwalifikację do losowania głównego. Reprezentacja Norwegii w piłce nożnej straci szansę na awans, jeśli w przyszłym miesiącu nie będzie w stanie pokonać reprezentacji Hiszpanii w piłce nożnej. Zgodnie z rankingiem każdej reprezentacji narodowej w kwalifikacjach, reprezentacja Norwegii w piłce nożnej również nie zakwalifikuje się do udziału w barażach. Cały Erling Haaland jest w bardzo złym humorze, nie chce, aby reprezentacja narodowa opuściła przyszłoroczne Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA. Jednak siły składu reprezentacji Norwegii w piłce nożnej nie można porównywać z Manchesterem City, a osobisty bohater Erlinga Haalanda nie może pomóc drużynie narodowej w awansie. Rywalizacja reprezentacji narodowej wymaga wspólnego wysiłku jedenastu osób, a nie polegania na jednym czy dwóch głównych zawodnikach w celu bicia rekordu.

Koszulka Norwegiajest wyrazem uznania dla Erlinga Haalanda, który musi walczyć o zaszczyty na poziomie reprezentacji narodowej. Mimo że Erling Haaland zdobył mistrzostwo Ligi Mistrzów UEFA, jego osiągnięcia w reprezentacji nie przebiły się. Popularność Erlinga Haalanda została poważnie nadszarpnięta i potrzebuje on błogosławieństwa wyróżnień w reprezentacji. Wielu zawodowych zawodników opuszcza zawody międzynarodowe ze względu na słabą kadrę narodową. To tutaj Erling Haaland jest pełen żalu.