Cristiano Ronaldo powołany do reprezentacji Portugalii na eliminacje

Trener reprezentacji Portugalii w piłce nożnej Roberto Martínez jedzie do saudyjskiej ligi zawodowej i chce spotkać się z kapitanem Cristiano Ronaldo. Wcześniej trener Roberto Martínez powiedział w rozmowie z mediami, że bardziej ceni sobie konkurencyjność zawodników. Chociaż Cristiano Ronaldo opuścił pięć głównych lig, nadal jest najlepszym kandydatem do czerwonej Koszulka Portugaliaz numerem 7.

Cristiano Ronaldo jest zachwycony, że został włączony do kadry narodowej po spotkaniu z trenerem reprezentacji Portugalii w piłce nożnej Roberto Martínezem. Cristiano Ronaldo nie ogłosił wycofania się z kadry narodowej po zakończonych pod koniec zeszłego roku Mistrzostwach Świata FIFA. To była najbardziej słuszna decyzja w jego karierze. Jeśli Cristiano Ronaldo zdecyduje się wycofać z kadry narodowej po wyeliminowaniu z reprezentacji Portugalii w piłce nożnej, nie znajdzie się na tegorocznej liście. Mimo że Cristiano Ronaldo gra w tym roku w saudyjskiej lidze zawodowej, wciąż może zostać wybrany do kadry narodowej. Były kolega Cristiano Ronaldo z Realu Madryt, Karim Benzema, podejmował złe decyzje i miał problemy z trenerem reprezentacji Francji Didierem Deschampsem. Karim Benzema doznał kontuzji przed rozpoczęciem mistrzostw świata FIFA, a po powrocie do zdrowia nie otrzymał taktycznych ustaleń od trenera Didiera Deschampsa. Zapowiedział również wycofanie się z reprezentacji Francji w piłce nożnej drugiego dnia mistrzostw świata FIFA, podczas gdy jego relacje z trenerem Didierem Deschampsem były napięte.

Cristiano Ronaldo ma nowy plan na najbliższy czas i musi przygotować się do eliminacji UEFA Euro 2024. A Cristiano Ronaldo ma wielką szansę, aby nadal służyć jako kapitan reprezentacji Portugalii w piłce nożnej, a także zaakceptuje innych kolegów z drużyny jako kapitan. Bez względu na to, jaka nazwa drużyny widnieje na Koszulki PiłkarskieCristiano Ronaldo, wciąż jest on idolem wielu fanów. Cristiano Ronaldo podjął już wiele decyzji ustępstw w zeszłym roku, aw przyszłości nie będzie miał zbyt wielu emocji, nawet jeśli stanie twarzą do ławki.