Cristiano Ronaldo najbardziej nie lubi być zawodnikiem rezerwowym

Trener reprezentacji Argentyny w piłce nożnej powiedział, że uszanuje wybór zawodnika, o ile Lionel Messi nie poprosi o zmianę. 37-letni Luka Modrić wystartował w reprezentacji Chorwacji w piłce nożnej, a 39-letni Pepe również wystartował w reprezentacji Portugalii w piłce nożnej. W ostatnim meczu Cristiano Ronaldo na Mistrzostwach Świata FIFA jego Koszulka Portugaliaz numerem 7 była przez połowę meczu zakryta kamizelką rezerwową.

Wiele osób ma w tym roku okropny stosunek do Cristiano Ronaldo i wszyscy rezygnują z samodyscypliny. Manchester United zwolnił 37-letniego Cristiano Ronaldo, a klub ogłosił koniec jego kontraktu przed jego debiutem w Mistrzostwach Świata FIFA. Trener reprezentacji Portugalii w piłce nożnej Fernando Santos posadził Cristiano Ronaldo na ławce podczas pierwszej połowy meczu ćwierćfinałowego Mistrzostw Świata FIFA. Cristiano Ronaldo był jedną z taktyk reprezentacji narodowej na ławce rezerwowych dzięki imponującemu występowi Gonçalo Ramosa w 1/8 finału Mistrzostw Świata FIFA. Reprezentacja Szwajcarii w piłce nożnej studiowała środki zaradcze z Cristiano Ronaldo na początku, ale reprezentacja Portugalii w piłce nożnej nie niech zacznie. Następnie reprezentacja Maroka w piłce nożnej odniosła się do tego meczu i dokonała korekt taktycznych w odpowiedzi na to, że Cristiano Ronaldo nie rozpoczął gry. Oczywiście reprezentacja Maroka w piłce nożnej dokonała właściwego wyboru i pokonała reprezentację Portugalii w piłce nożnej jednym golem.

Większość reprezentacji Portugalii w piłce nożnej nie wspierała Cristiano Ronaldo jako startera przed meczem półfinałowym Mistrzostw Świata FIFA. Kibice uważają, że Cristiano Ronaldo musi oddawać szanse młodym zawodnikom, nie ma siły, by zostać starterem reprezentacji. Tył Treningowa SzalikiCristiano Ronaldo to wciąż znany fanom numer 7, ale jego ostatni mecz na Mistrzostwach Świata FIFA zakończył się żalem. Niezależnie od tego, czy Cristiano Ronaldo gra dla Realu Madryt czy Juventusu, w tym roku stał się pasywnym rezerwowym zawodnikiem w narodowych drużynach piłkarskich Manchesteru United i Portugalii.