Barcelona z powodzeniem awansowała do finału Copa del Rey

Powodem, dla którego wydarzenia sportowe przyciągają wielu ludzi, jest zbyt wiele niepewności w grze. W tym meczu Barcelona pokonała Sevillę FC 3: 2 i pomyślnie zakwalifikowała się do Copa del Rey. Lionel Messi, ubrany po meczu w Koszulka FC Barcelona, został otoczony przez kolegów z drużyny i okazał szczery uśmiech.

Nieważne, jaki będzie wynik końcowy, ale odwrócenie w meczu o awans Barcelony zagrało bardzo dobrze. Proces i wyniki meczu również rozpaliły serca kibiców Barcelony. To czwarty kontratak zespołu od wejścia do 2021 roku. Bramki strzelone przez zawodników w tym meczu są bardzo ważne i to bramkarz Marc-André ter Stegen w zielonej Stroje Piłkarskieratuje drużynę. W 73. punkcie spotkania przeciwnik Lucas Ocampos osobiście wykonał rzut karny, ale został bezpośrednio zablokowany przez bramkarza.

Jeśli bramkarz uratował Barcelonę przed sytuacją do tyłu i pasywną sytuacją, to podanie Antoine'a Griezmanna i główka Gerarda Piqué z krawędzi pola karnego to całkowita ulga dla drużyny. Bez względu na wynik przyszłego meczu z Barceloną, ta gra pozwala każdemu zobaczyć konkurencyjną Barcelonę.