Zmiany w dwóch głównych drużynach w La Liga

Zastanawiam się, czy wszyscy nadal zwracają uwagę na La Liga? Barcelona, ​​która niegdyś przyciągała uwagę kibiców na całym świecie, zmierzyła się z Realem Madryt, a uwaga gry przerosła nawet popularność finału Ligi Mistrzów.

Obecny zespół Barcelony odbudowuje się i oczyszcza, Real Madryt zdecydował się nie podpisywać kontraktów ani wypożyczać piłkarzy. Chociaż Real Madryt zdobył tytuł La Liga w zeszłym sezonie, ich występ w meczu nie był zbyt dobry. Co więcej, drużyna nie wykorzystała silnego ataku, aby wygrać mecz, i zdecydowała się wygrać dzięki rygorystycznej obronie. Real Madryt nie podpisał kontraktu latem po raz pierwszy od 40 lat. Trzej główni zawodnicy noszący teraz Stroje Piłkarskienie są młodzi, ale nadal są niezastąpieni w drużynie.

Barcelona zatrudniła nowego głównego trenera Ronalda Koemana. Lionel Messi, ubrany w Koszulka FC Barcelona, wcześniej złożył podanie o opuszczenie zespołu, ale nie udało mu się odejść, a jego rola w drużynie została osłabiona. Obecna sytuacja, czy gra obu drużyn nadal będzie przyciągać uwagę?