Ousmane Dembélé po raz pierwszy od czasu transferu zmierzy się z FC Barceloną

Ousmane Dembélé wybrał w tym sezonie Paris Saint-Germain i nie zdecydował się na dalszą grę w FC Barcelona. Chociaż taktyka głównego trenera Xaviego wymaga Ousmane Dembélé, woli on grać w drużynie z Kylianem Mbappe. Koszulka Paris Saint-Germainzostała wybrana przez Ousmane Dembélé, który opuścił biedną FC Barcelonę.

Jako Ousmane Dembélé, były zawodnik FC Barcelony, rozumie także sytuację finansową drużyny. Jeśli nadal będzie grał w FC Barcelona, grozi mu obniżka wynagrodzenia. Potrzebuje wystarczającej pensji, aby utrzymać rodzinę. Ousmane Dembélé ma rodzinę i nie jest już singlem. Bardziej ceni sobie warunki płacowe, jakie zapewnia zespół i wie, że po decyzji o odejściu spotkają się ponownie na korcie. Ousmane Dembélé zobaczył po przeciwnej stronie znajomych byłych kolegów z drużyny, którzy wciąż walczą o szanse FC Barcelony w Lidze Mistrzów UEFA. Patrzył na swoich kolegów z drużyny w Paris Saint-Germain i odczuwał różne emocje. Gdyby czas mógł się cofnąć, Ousmane Dembélé nadal wybrałby Paris Saint-Germain. W Lidze Mistrzów UEFA Paris Saint-Germain zmierzy się z FC Barceloną, a Ousmane Dembélé będzie chciał dobrze spisać się w swoim pierwszym spotkaniu. Jego pomysł się spełnił i strzelił udanego gola dla Paris Saint-Germain. Gracze Paris Saint-Germain ściskali i wiwatowali po bramce Ousmane Dembélé, a gracze FC Barcelony przyglądali się temu.

FC Barcelona nie cieszyła długo Paris Saint-Germain i Ousmane Dembélé, a kolejny kontratak stał się jeszcze bardziej ekscytujący. Ousmane Dembélé widział inną FC Barcelonę. Żółta Koszulki Piłkarskiedodała przeciwnikowi nieskończoną siłę. Ousmane Dembélé zauważył także brak pewności siebie u bramkarza Paris Saint-Germain Gianluigiego Donnarummy, który nie był w stanie zatrzymać bramki FC Barcelony. Paris Saint-Germain przegrał z FC Barceloną w pierwszym meczu Ligi Mistrzów UEFA, a wynik nie spodobał się Ousmane'owi Dembélé.