Cristiano Ronaldo nieobecny w Juventusie

Wszyscy zwracają uwagę na zbliżający się mecz grupowy Ligi Mistrzów UEFA między Juventusem a Barceloną. Głównie ze względu na dwie wielkie gwiazdy są przecież rywalami w La Liga.

To, na co wszyscy czekają, to walka między Lionelem Messim z Barcelony a Cristiano Ronaldo z Juventusu. Zakończyły się derby La Liga, które również przyciągnęły uwagę wielu kibiców, ale Barcelona przegrała 1: 3 z Realem Madryt. Ten wynik nie jest idealny dla Barcelony, Real Madryt to także zespół, w którym wcześniej grał Cristiano Ronaldo. Zakładając Stroje Piłkarskieinnej drużyny, zastanawia się, czy uda mu się wrócić do gry w pojedynku z Barceloną. Ponieważ Cristiano Ronaldo oblał test kwasu nukleinowego i opuścił mecz w poprzednim okresie.

Jeśli chodzi o ostatnie mecze Juventusu, nie ma w drużynie takiego głównego gracza jak Cristiano Ronaldo. Nawet jeśli trener został zmieniony, drużyna nie spisywała się zbyt dobrze. Zmierz się z Juventusem, Lionel Messi w Koszulka FC Barcelonarównież nie może się doczekać rywalizacji z Cristiano Ronaldo, prawda?