Kandydat na Złotą Piłkę bez Thomasa Müllera z Bayernu Monachium

Ogłoszono 30 list finalistów Ballon d'Or, a wielu znanych graczy jeszcze nie znalazło się na liście. Tacy jak Lionel Messi, Neymar, Lautaro Martínez i Thomas Müller, z których żaden nie został wybrany na Złotą Piłkę. Thomas Müller, który w zeszłym sezonie strzelił 13 goli i 22 asysty w Bundeslidze, od pięciu lat nie został wybrany w Koszulka Bayern Monachium.

Piłkarze FC Bayern Monachium są zbyt trudni, aby zdobyć Złotą Piłkę, czy to dlatego, że zawodnicy są zbyt dyskretni. Chociaż FC Bayern Monachium broni tytułu mistrza w Bundeslidze, drużyna i zawodnicy są bardzo dyskretni. Wielu fanów może nie myśleć o Thomasie Müllerze, gdy wspominają o supergwiazdach futbolu, ale ma on wszystkie wymagania supergwiazd futbolu. W jego karierze 227 bramek ustępuje tylko Gerdowi Müllerowi i Robertowi Lewandowskiemu z Bayernu Monachium. Thomas Müller ustępuje tylko Lionelowi Messiemu pod względem asyst wśród aktywnych graczy, a jego liczba asyst jest również znakomita. A Thomas Müller jest bardzo skupionym na drużynie graczem, który nie przejmuje zbyt dużej ilości piłki.

Najważniejszą rzeczą w Thomasie Müllerze jest jego pozytywność w grze i zawsze wydobywa z drużyny to, co najlepsze. Thomas Müller został wymieniony w drużynie Bundesligi, ale nie znalazł się na liście kandydatów Ballon d'Or. Thomas Müller przebierze się w Koszulka Niemcyw listopadzie i pomoże drużynie narodowej walczyć o mistrzostwo w Mistrzostwach Świata FIFA. Tyle, że tegoroczny Ballon d'Or nie uznał Thomasa Müllera, ale jego występ zasługuje na szacunek głosujących.